Mark W. Shelton nie żyje

Zmarł Mark W. Shelton, założyciel zespołu Manilla Road. Miał 60 lat.
Wokalista miał na koncie kilkanaście albumów z takimi zespołami jak Manilla Road czy Hellwell. O śmieci muzyka poinformował na Facebooku jego przyjaciel, Bryan Patrick.

Mark Shelton, lider Manilla Road, a w późniejszej fazie także Hellwell. Muzyk prowadził również karierę solową. Był multiinstrumentalistą – zajmował się grą na gitarze elektrycznej, gitarze basowej, i akustycznej, klawiszach, a także syntezatorach. W zespole Manilla Road udzielał się również wokalnie.
Mark Shelton był Amerykaninem. Urodził się w grudniu 1957 roku. Zmarł w wieku 60 lat. W Manilla Road grał prawie 40 lat (z krótką przerwą w trakcie lat 90.). O śmierci muzyka poinformował jego przyjaciel, wokalista Manilla Road, Bryan Patrick.
Na razie nie znamy przyczyny śmierci Marka Sheltona – Bryan Patrick zapowiedział, że informacje na ten temat pojawią się w ciągu najbliższych kilku dni. Wokalista zapowiedział również, że niedługo ruszy kampania na platformie GO FUND ME, w celu przetransportowania Sheltona z powrotem do jego rodziny.

🙁
https://youtu.be/BJGDmGZjXxk

Comments are closed.