Kim jesteśmy ?

Kilka słów o nas  …..

31 sierpnia 2009 roku Nenka  wpadła na szalony pomysł założenia własnego radia internetowego.       Radio na początku nosiło nazwę ” Extaza Cafe ” .Po roku zmieniliśmy nazwę na obecną ” Elita Cafe ” .

Głównym celem przyświecającym założycielce było to , aby każdy Dj / Prezenter puszczał taką muzykę , której sam jest fanem .

Radio-ElitaCafe  jest społecznością skupioną wokół muzyki . Odwiedzającym Naszą stronę internetową mamy bajecznie dużo do zaoferowania . Tu dowiecie się o zbliżających się koncertach , festiwalach jak i o wykonawcach ( tych na topie jak i tych mniej Wam znanych ) .

Radio ElitaCafe to również pasja , wiedza muzyczna i doświadczenie  prezenterów , ale REC to prze de wszystkim  oddani swojej pasji  prowadzący audycje  prezenterzy  oraz wspaniali i wierni słuchacze którzy mimo codziennego pędu znajdują czas by Nas odwiedzać i słuchać .

Oferujemy Wam :
muzykę na najwyższym poziomie , dobrą zabawę , możliwość poznania ciekawych ludzi i nawiązania z nimi znajomości , możliwość grania u Nas , budowanie nowych doświadczeń i informacji muzycznych oraz poznanie trendów w muzyce ….

Zapraszamy do  czytania i komentowania  postów    oraz   słuchania  Naszych  audycji.

Pozdrawiamy  – Ekipa REC .